ЯКІСНИЙ ПРОДУКТ

Компанія «Курс-Агро» пишається високою якістю своєї продукції. Ми незмінно тримаємо курс на найвищі стандарти вітчизняної агропромисловості та готові до нових викликів ринку.

 

РЕПУТАЦІЯ

Компанія «Курс-Агро» МАКСИМА ШКІЛЯ високо цінує пайовиків та бізнес – партнерів, з якими співпрацює. Ми формуємо довгострокові та взаємовигідні партнерські відносини, в основі яких – повага, довіра та прозорість.

Відповідальність

Компанія «Курс-Агро» працює з головним багатством країни – землею, тому активно впроваджує передові виробничі та екологічно чисті технології. Маємо демо-ділянки для аналізу продуктивності та використовуємо власну систему живлення для максимальної врожайності.

КОМАНДА

«Курс-Агро» об’єднує людей, закоханих у землю та землеробство. Наша сила - у взаємній підтримці та повазі. Кожен працівник  -професіонал своєї справи, націлений на спільний результат. Засновник і власник компанії - бізнесмен МАКСИМ ШКІЛЬ

Соціальна свідомість

Компанія «Курс-Агро» підтримує громади, на землях яких працює. Маємо одне з найвищих податкових навантажень в регіоні – 150 гривень за один гектар оброблювальної площі. Крім того, «Курс-Агро» є надійним партером у вирішенні ключових питань життєдіяльності громад, з якими співпрацює.

ГЕОГРАФІЯ ДІЯЛЬНОСТІ

Посівні площі, які обробляє «Курс-Агро», розташовані в Прилуцькому та Варвинському районах Чернігівської обл, а також в Лохвицькому районі Полтавської області. 

ПАРТНЕРИ